Dywany Rasta

Oferujemy najwyższej jakości dywany rasta w różnych wzorach i kolorach. Dywany te charakteryzują się bardzo trwałą strukturą, oryginalnym, ciekawym wyglądem, a przy tym przyjazną ceną.

Wykonane są z włókien polipropylenowych PP, cechujących się dużą miękkością oraz sprężystością, uzyskaną dzięki termicznemu uszlachetnieniu. Charakterystyczna, perełkowata faktura sprawia natomiast, że dywany rasta przypominają swym wyglądem ręcznie tkane wełniane dywany.

Każdy dywan rasta wyróżnia się gęstym włosiem o wysokości runa 12 mm. Omawiane produkty cechują się wysoką odpornością na ścieranie. Nie odkształcają się, są łatwe do utrzymania w czystości.

Sklep internetowy z dywanami Tanie-Dywany.pl oferuje szeroki wybór dywanów w stylowych fasonach i barwach. Geometryczne, modne wzornictwo i kolorystyka w odcieniach beżów, szarości czy czerni sprawia, że dywan ten doskonale sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu, nadając mu charakteru i indywidualizmu. Oferujemy dywany w różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do dowolnego salonu, sypialni, gabinetu czy też pokoju dziecięcego.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry