Tanie-Dywany.pl - sklep internetowy z dywanami i chodnikami

O firmie

Jesteśmy polską firmą istniejącą od 1991 roku. Przez ponad 25 lat zdobywamy coraz większe doświadczenie. Nasze grono klientów ciągle wzrasta, a ich zadowolenie uważamy za największy sukces.

Oferujemy wysokiej jakości tureckie dywany i chodniki typu Polipropylen, Heat-Set, Shaggy i inne w atrakcyjnych cenach. Posiadamy dywany nowoczesne jak i tradycyjne. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni oryginalne, pochodzące z Turcji od największych światowych producentów. Każdy zakupiony u nas produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.

Wraz z jakością, dominujemy również pod względem cenowym - posiadamy jedne z najniższych cen w Polsce.Dlaczego my?

Jest wiele powodów, dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie naszą firmę. Oto kilka z nich:

Bezpieczeństwo - cały zespół czuwa nad bezpieczeństwem sklepu. Używamy najnowocześniejszych technologii podwyższających poziom bezpieczeństwa, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne.

Wysyłka prosto z Polski - nasze produkty są wysyłane z Polski. Dzięki temu nie będziesz czekać na dostawę tygodniami oraz nie narazisz się na dodatkowe koszty.

Polska firma - jesteśmy w 100% polską firmą sprzedającą dywany na terenie kraju. Oferowane przez nas produkty są już sprowadzone od firmy produkcyjnej i są przechowywane w naszych magazynach.

Oryginalne produkty - oferujemy w pełni nowe, oryginalne produkty wyprodukowane z Turcji. Na każdy zakupiony u nas produkt udzielamy gwarancję.

Bieżące monitorowanie zamówienia - jako nasz klient masz prawo do bieżącego monitorowania Twojego zamówienia. Po zalogowaniu się do sklepu, możesz sprawdzić postęp jego realizacji. Jeżeli status się zmieni, otrzymasz dodatkowo informację na Twój adres email. Po odebraniu przesyłki przez kuriera, na Twój adres email zostanie wysłana informacja o nadaniu paczki wraz z kodem do lokalizowania przesyłki.

Łatwe zakupy - nasz sklep stworzony jest tak, aby zakupy w nim były niezwykle proste. Stworzyliśmy również zakładkę "Jak kupić?", gdzie wyjaśniliśmy krok po kroku jak dokonać zakupu.

Dbałość o klientów - stałych klientów obdarowujemy atrakcyjnymi rabatami na kolejne zakupy.

Szybkie płatności - oferujemy wiele metod automatycznych płatności online o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Czytaj więcej >

Kontakt z nami - w razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Możesz się z nami skontaktować poprzez adres email oraz numer telefonu.

Zakupy 24/7 - nasz sklep dostępny jest dla Ciebie całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Wsparcie pozakupowe - każdy zakupiony u nas dywan możesz swobodnie zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Dodatkowo, na każdy zakupiony u nas produkt otrzymujesz dwuletnią gwarancję.

Szanujemy prawa klienta! Posiadamy certyfikaky "Uczciwy ebiznes" i "Uczciwy regulamin" oraz współpracujemy z kancelarią prawną, dzięki czemu klient ma pewność, że nasze regulaminy są zgodne z wszystkimi przepisami prawa.

uczciwy_regulamin.pnguczciwy_ebiznes.png

WSZYSTKIE oferowane przez nas produkty są w pełni oryginalne. Pochodzą od czołowych światowych producentów. Nasza firma bierze za to pełną odpowiedzialność.
Zgoda na pliki cookie