Każdy zamówiony u nas produkt mogą Państwo zwrócić bez podania przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy (dostarczenie produktu przez przewoźnika).
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy odesłać produkt pod adres wskazany poniżej wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (dostępny do pobrania i wydrukowania poniżej) oraz oryginalnym potwierdzeniem zakupu (paragon lub faktura, które dołączyliśmy do przesyłki).
Do zwrotu nie kwalifikują się zamówione chodniki, które ucinamy pod wybraną przez kupującego długość. Zwrócony produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien być odpowiednio zabezpieczony podczas transportu.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (np. mailowo/telefonicznie).

Adres do zwrotów:

F.P.H.U. "WANDA" Grzegorz Czarnota
Aleja 1000-lecia 1
32-300 Olkusz
887 038 152
[email protected]

Skutki odstąpienia od umowy:

Zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania zwróconego produktu. Zwrotu środków dokonamy przy użyciu sposobu płatności wyszczególnionego w formularzu zwrotu.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.


Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów (koszt przesyłki do nas). Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 40 PLN (zależnie od wielkości dywanu).

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Instrukcja krok po kroku:

  1. Wydrukuj formularz zwrotu (dostępny poniżej). Wypełnij go podając: swoje dane, datę zakupu, nazwę produktu/produktów oraz jego/ich ceny. Dopisz też przesyłkę. Na końcu podaj sposób, w jaki mamy zwrócić Ci poniesione koszty (np. numer konta bankowego). Podpisz się w wyznaczonym miejscu.
  2. Do formularza zwrotu przypnij dowód zakupu (paragon lub faktura) - oba elementy są wymagane, aby przyjąć reklamację.
  3. Formularz zwrotu wraz z przypiętym dowodem zakupu włóż w zawinięty dywan.
  4. Zwinięty dywan odpowiednio zabezpiecz do wysyłki (owinięcie folią, najlepiej nieprześwitującą oraz dodatkowe oklejenie taśmą).
  5. Wyślij przesyłkę pod adres wskazany wyżej. Polecamy skorzystać z brokera kurierskiego - dzięki temu koszt przesyłki będzie niższy, kurier bezproblemowo przyjmie długą paczkę (rulon) oraz sam przyjedzie pod wskazany adres, aby odebrać przesyłkę. W takim wypadku wymagane jest wydrukowanie etykiet i przyklejenie jednej na paczkę (również taśmą).
  6. My, po otrzymaniu przesyłki, zwrócimy Państwu wszystkie poniesione koszty związane z zakupem (koszt produktów oraz przesyłki w Państwa stronę).


Wyświetl wzór formularza

Zgoda na pliki cookie