Dywany Yesemek

Dywany Yesemek przypadną do gustu wielbicielom wzorów klasycznych. To wyroby wysokiej jakości o gęstym runie 12 mm i wadze 2400g/m2 wykonane z przędzy polipropylenowej heat-set. Dzięki temu dywan jest odporny na wycieranie i nie sprawia problemów przy czyszczeniu czy odkurzaniu. Za sprawą sprężystości włókien, dywan jest chroniony przed trwałymi odkształceniami i zgnieceniami. Jego istotnym atutem jest również to, że nie elektryzuje się i ma silne właściwości izolujące.

Dywany są zdobione trójwymiarowymi wzorami nawiązującymi do tradycyjnych dywanów perskich. Dywan Yesemek sprawdzi się zarówno w klasycznie urządzonym salonie lub przestronnej jadalni.

Oferowane dywany w dotyku przypominają wełnę naturalną, przez co są wyjątkowo przyjemne i ciepłe. Z jednej strony nadadzą wnętrzu charakteru, a z drugiej - odrobiny przytulności.

W naszym sklepie internetowym Tanie-Dywany.pl oferujemy dywany Yesemek o zróżnicowanych wzorach i wymiarach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przyjrzenia się każdej z propozycji z osobna. Dzięki wygodnej opcji szybkiego podglądu, nie ma potrzeby otwierać osobno każdej z zakładek, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry