Informujemy, że nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.

Kontakt z namiPrzekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez F.P.H.U. "WANDA" Grzegorz Czarnota, Zimnodół 4, 32-300 Olkusz NIP 6370104775 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

Telefon firmowy 32-754-74-49 dni robocze, 9:00 - 17:00
Telefon komórkowy 887-038-152 Zapytania dot. produktów
Telefon komórkowy 795-787-145 Zapytania techniczne
Biuro Obsługi Klienta Formularz powyżej Wszelkie zapytania
Biuro Obsługi Klienta [email protected] Wszelkie zapytania

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.W celu udzielenia szybkiej i sprawnej pomocy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z odpowiednim działem:


BOK
We wszelkich pytaniach technicznych, dotyczących dostaw, płatności, realizacji zamówień, mediów społecznościowych, reklamacji, zwrotów prosimy o kontat na Biuro Obsługi Klienta (formularz powyżej lub adres email). Udzielimy szybkiej odpowiedzi na każde Państwa pytanie w krótkim czasie.
PRODUKTY
W sprawach związanych z produktami w naszym sklepie, prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie, nurtujące Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów oraz doradzimy w wyborze, jeżeli będzie taka potrzeba.